niedziela, 29 marca 2009

współlokatorzy

Mikołaj - ur.29.04.2008
Mały, wielki człowiek zwany Miśkiem. Potomek Wikingów. Rozbójnik walczący z nudą. Podróżnik - jeszcze w brzuszku zwiedził Słowenię, Chorwację, Bośnię i Serbię, z rodzicami wędrował po słowackich Tatrach, na nartach migał po górkach austriackich i włoskich, postawił swoją stópkę na najdalej wysuniętych na północ i zachód krańcach Europy. Posiadacz prawie wszystkich ząbków, poza dolną prawą dwójką, która się na promie na wakacjach stracila...gada jak najęty. Kocha pilę, łajany, hauhauki, przejsc się, lizaki i michałki

Aldona - ur.28.11.1978
Mama Mikołaja. Wielbicielka podróży, książek i pisania. Zakochana w Norwegii. Motto życiowe - Impossible is nothing...co udowodniła juz korespondencją z Bjoernem Einarem Romoerenem, Tomkiem Sikorą...rach, ciach, ciach i Gordonem Haskellem. Zootechnik uziemiony za biurkiem. Strzelec...co tłumaczy wiele spraw..
Marcin - ur.28.06.1977
Tata Mikołaja. Szalony duch...wiecznie w drodze...nie do usidlenia. Startuje w maratonach i wszystkich innych dostępnych biegach. Biega...głównie biega. Politolig. Brudny Harry...:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz